Açılan Pencerenin Boyutunu Nasıl sabitleyebilirim?

Bir pencereyi açtığımda hep aynı şekilde açılmasını istiyorum.
Mesela birisinin boyutu küçük diğerinin boyutunun büyük olmasını istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

gorkemkazak gorkemkazak (36)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    açmak istediğiniz dosyanın  mause keanrına götürün istediğiniz boyuta getirin her açılışta  o şekilde açılır

    örnek olarak txt dosyası hangi boyutta ayarladı iseniz bütün txt dosyaları o boyutta açılır

    başka bir örnek resim düzenleyicisi  ile hangi boyutta ayarladıysanız artık bütün resim düzenleyicisi ayarladığınız boyutta açılır

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bir pencereyi daha önce hangi boyutta kapattıysan sonraki açılışta yine aynı boyutlarda (önceki kapatılırken olduğu boyutta) açılır.  Ta ki bu o pencerenin boyutunu yeniden değiştirene kadar böyle devam eder.

      temmuz temmuz (12505)