ACİLL YARDIM STEAM KÜTÜPHANENİZDE Bulunuyor

Selam arkadaşlar ben payday 2 alıcaktım spete ekle dedim.İşlemi tamamlamadım kart bilgisini bile girmedim.İnternet yawaşladı pencereyi kapattım geri girdiğimde stem kütüphaneninzde bulunyor diyor fakat kütüphanede oyunlar bölümünde bile yok.Ne yapmam lazm acill yardım.Tekrar satın almak istiyorum ama birden fazla işlem yaptığınız için şimdi gerçekleşmez diyor.Karttan para gittimi gitmediyse nasıl ayarlıcam acill yardım lütfen.

Bir de ek olarak söylüyorum payday 2  hemen oyna diyince 12 günlük ücretsiz oyunu gösteriyor steamde fakat ben 7.75tl lik sınırsızı istiyorum ne yapmam gerekir

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar sorunu hallettim.Şöyle yapılıyor fakat steami kaldırınca indirdiğim oyunlarda gitti.Neyse nasıl yaptığımı anlatayım:İlk önce satın almam bekletmedeymiş o yüzden onu iptal ettim.Sonra steami kaldırdım sonra satın aldım oldu.

    kahramanca42 kahramanca42 (61)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Steami kaldırdığımı söylemiştim.Kaldırdıktan sonra sistem geri yükleme yaptım ve steam ve oyunlarda kaldı hemde yeni oyunumda gelmiş oldu. kahramanca42 7 yıl önce