Açılmayan bozuk fotoğraf nasıl onarılır?

Bilgisayarıma fidye virüsü (.mbad) bulaştı Shadow Explorer ile veri kurtarması yaptım fakat dosyalarım bozulmuş bir şekilde aktarıldı. Fotoğraflarımı açmak istedğimde “Fotoğraf Galerisi bu fotoğrafı veya  videoyu açamıyor. Dosya desteklenmiyor, zarar görmüş veya bozulmuş olabilir”  yazısı çıkıyor. Bozulmuş fotoğraflarımı nasıl onarabilirim?

gedavet gedavet (23)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google'a "Hetman File Repair" yaz ilk çıkan sieden indir

    ilkaybaki ilkaybaki (236)