Açılmayan / Yarım kalan internet sayfası

Turkcell Müzik sitesini açtığımda sayfa açılmıyor böyle kalıyor ? ...  Neden olabilir ?

ongun ongun (90)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Açılamayan yarım kalan web sayfaları ile ilgili bir kaç durum söz konusu olabilir:

    • İnternet bağlantınız ile alakalı bir sorun olabilir. Adsm modemi kapatıp açma imkanınız varsa kapatın ve açın.
    • Tarayıcı ile ilgili bir sorun olabilir CTRL + SHIFT + DELETE tuşlarına aynı anda basın. Tarayıcı verilerini temizleyin.
    • Mümkünse Chrome gibi başka bir tarayıcıdan deneyin.
    • Internet Explorer da sayfanın ortasında sağ tuşla tıklayın  Kodlama > Otomatik Seçim > Unicode olarak ayarlayın.
    cemkara cemkara (4215)