Açma düğmesine basınca bilgisayardan bip sesi geliyor ve kapanıyor

Masaüstü bilgisayarımı 1 haftadır açmadım, dün çalıştırayım dedim, önce çalışıyor, bütün fanlar çalışıyor falan 5 saniye sonra kısa bir "bip" sesi geliyor ve kapanıyor hepsi. Lütfen yardım.

amedeus amedeus (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun slota oturmamış bir Ram'den kaynaklanıyor olabilir.

    Öncelikle bu konuda, yani bilgisayar parçaları ve donanım konusunda tecrübeli biri varsa ondan rica et. Ram ve diğer birimler yerine tam oturmuş mu kontrol etsin.  Tahminim RAM'lerden biri slotuna tam oturmamış, yerinden oynamış olabilir.

    hakan hakan (15424)