Acronis True Image'dan yedek alırken hata veriyor, nasıl çözebilirim?

Selamün Aleyküm, Acronis True Image 2021 hata veriyor yedek alırken. Diskin altında bölüm vardı ya ilerleme sistem yazısına kadar ilerlemiyor. Yedekleme yapıyorum olmuyor. İlerlemiyor sonuna kadar.

https://resimlink.com/2BQ3ih

eskehacettepe eskehacettepe (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yolladığın resimde hata görünmüyor.  Yedekleme seçeneklerinde yedeklenecek dosyalar arasında sistem ve diğerleri seçili mi? Yedeklenecek dosya seçeneklerini gözden geçirmende fayda var. Yolladığın ekranda bir hata yok

    hakan hakan (15394)
    2 yıl önce cevaplandı

    • hakan abi yapamadım seçenekler nasıl ayarlayacağım yardımcı olsan detaylı anlatsan eskehacettepe 2 yıl önce

    @hakan(14226) abi ya olmuyor sürekli hata veriyor seçenekler kısmını nasıl ayarlayacağız of of

    eskehacettepe eskehacettepe (1)