Acronis True Image ile aldığım back up 3 parçaya bölünmüş

Merhabalar, Acronis True Image 2021 kullanıcısıyım. Birçok defa imaj alıp yükledim çok işimi gördü. Fakat en son imajımı nasıl olduysa 3 ayrı ".tib" parçasına bölüp imajını almış. Mevcut olanı recovery yapamıyorum. Hata veriyor. Yani Dosya ismi "X" olsun back up sonunda X_1.tib , X_2.tib ve X_3.tib diye 3 parçaya bölünmüş durumda. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Saygılarımla. 16 GB yedek alsam olur mu? Boyutu nasıl ayarlacağım? Tem versem ntfsdede olmuyor denedim

eskehacettepe eskehacettepe (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tib dosyalarına sağ tıklayıp birlikte aç deyin ve Acronis True Image'yi seçin. Kesin işe yarayacığından emin değilim ancak denemkten zarar gelmez.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)