Acronis true image ile aldığım back up 3 parçaya bölünmüş

Merhabalar
Acronis True image echo kullanıcısıyım. bir çok defa imaj alıp yükledim çok işimi gördü.
Fakat en son imajımı nasıl olduysa 3 ayrı .tib parçasına bölüp imajını almış. bu üç dosyayı nasıl birleştirebilirim. Mevcut olanı recovery yapamıyorum. Hata veriyor.
Yani Dosya ismi 'X' olsun back up sonunda X_1.tib , X_2.tib ve X_3.tib diye 3 parçaya bölünmüş durumda.
Yardımlarınıza ihtiyacım var.
Saygılarımla

mesutbulut mesutbulut (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .Tib dosyaları Acronis'yin yedek dosyaları.  Eğer yedek aldığınız sürücünün dosya formatı FAT 32 ise Acronis dosyaları 4 GB parçalar halinde saklar.

    FAT 32 dosya sistemi tek bir dosyanın en fazla 4GB olmasına izin verir. Bu sebepten acronis dosyanızı 3 parçaya bölmüştür.

    Hata mesajı nedir? Bunu da belirtseydiniz iyi olurdu.

    hakan hakan (15424)