Açtığım Facebook hesapları kendiliğinden kapanıyor

Facebook da İkidefa Hesab Açmaya Çalıtim Hep Hata veriyor Ve Hesabın Kapatıldı Diyor

andromobil andromobil (74)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hesabın için kimlik doğrulama yapmalısın. Facebook bunu bilerek yapıyor benim düşünceme göre. Kendileri böyle demiyorlar tabii ama aynı durumu ben de çok yaşadım. Kimlik doğrulama yapmak gerekiyor.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Tamam şimdi açtım belki de isim den dolayı olabilir ama yorum için teşekkürler ederim

      andromobil andromobil (74)