Ad by virtual virüsü nasıl temizlenir?

Hocam iyi günler. Ad by virtual diye bir virüs bilgisayarıma bulaştı. Dediklerinizi yapıyorum kurtulamıyorum. Malware programı indirilmiyor. Herhangi bir sayfadayım bir yere tıklıyorum başka bi sayfaya atıyor. Herhangi bir sayfaya girerken sürekli Ad by virtual virüsü reklamları kaplıyor makinem baya bi ağırlaştı. Yardım edebilirmisiniz?

sameto sameto (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu linkte yapılması gereken her şey anlatılıyor: chrome reklam virüsü

    Fakat siz Anti Malware programı ve diğer programları indiremiyorsanız iki önerim var:

    Birincisi anti malware programnlarını başka bilgisayardan indirin USB bile bilgisayarınıza taşıyın.

    Diğeri bilgisayarı ağ desteği ile güvenli modda açın ve  anti-malware programları indirin bilgisayarı taratın.

    murat murat (12492)