adapter sıkıntısı

bn 1 hafta once  commview for wifi 6.5 programını indirdim bnım kablosuz ınternet adaptorime girdi kablosuz ag bagdastırıcısında bu yazı var .... [CommView] Atheros AR5B93 Wireless Network Adapter  ...ordakı comm viev yazısını nasıl kaldırabılırım daha dogrusu tamamen kaldırmak ıstıyorum bılgısayardan

Markasi acer ASPIRE 5732 Z

Windows 7

İslemcisi pentium (R) dual core cpu T4300   2.10 ghz

Ram 2 GB

enessss enessss (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. İlk olarak Denetim Masası/Programlar/Programlar ve Özellikler bölümünden Commview programını kaldırınız.
    2. Ardından Denetim Masası/Programlar/Programlar ve Özellikler bölümünde sol menüden Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle seçeneğini seçiniz ve Commview programını bulup kaldırınız.
    3. Bu işlemlerin işe yaramaması durumunda IOBit Uninstaller, Perfect Uninstaller gibi programların güçlü tarama özelliklerini kullanarak Commview programından kurtulabilirsiniz.

    IOBit Uninstaller kullanımı:

    IOBit  Uninstaller yazılımını buradan indirebilirsiniz

    1. IObit Uninstaller indirin ve yükleyin

    2. IObit Uninstaller çalıştırın ve Sağ üst köşedeki alt alta üç çizgi simgesini tıklayın. Forced Uninstall seçin.
      Yandex.Disk Kaldırma

    3. Açılan pencereden Browse tıklayın
      Yandex.Disk Silme

    4. Commview kısayolunu bulun ve seçin.
      Yandex.Disk Kaldırma Kısayol Seç

    5. butonuna tıkladıktan sonra Forced Uninstall seçeneğini seçin.
      Yandex.Disk Zorlu Silme

    6. Daha sonra Powerful Scan seçin.
      Yandex.Disk Powerfull Scan

    7. Powerful Scan ekranında sol alt köşedeki Select all seçin ve tüm bulunan Commview dosyalarını seçili hale getirin. Sonra Delete butonuna tıklayın.
      Yandex.Disk tümünü sil

    8. IOBit UnInstaller, Commview programının tüm dosyalarını silmek için sizden onay isteyecektir. Yes butonuna tıklayın.Yandex.Disk Tüm dosyaları sil

    9. Daha sonra IOBit Uninstaller bilgisayarı yeniden başlatmak isteyecektir. Bilgisayarı yeniden başlatın. Bu yeniden başlatmadan sonra Commview programına ait dosyalar silinecektir.

    10. Bilgisayarı 2. kez yeniden başlatın ve artık Commview Kaldırma işlemi tamamlamış, Commview Silme işlemi bitmiştir.

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      işe yaradı tşkkurler

      enessss enessss (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Rica ederim. Probleminizi çözen cevapların sol üstünde bulunan onay butonuna basarsanız benzer problemi yaşayan kullanıcılara da yardımcı olmuş olursunuz. utkubayat 9 yıl önce