Adaptör ve Batarya aynı anda bozuldu

Adaptörle batarya aynı anda bozuldu bu normal mi ?.Batarya şarj olmamaya başladı1-2 gün sonra adaptör bozuldu şuanda şarj giriş yerimde sıkıntı var eski adaptör bozulduğu için yeni adaptör aldım o da şarj etmiyor bataryayı anlamadığım şey neden ikisi aynı anda bozuluyor yardımcı olabilirmisiniz?

mumim mumim (19)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adaptöründe sorun olup bataryanı bozmuş olabilir. Elbette yaşadığın şey normal değil. Ama hiç karşılaşılmayan bir durum da değil.  Muhtemelen önce adaptörün bozulmaya başladı. Bu sırada da bataryı da bozdu. Daha sonra şarj aletin tamamen bozuldu.

    hakan hakan (15409)