Adaware Antivirüs pro güvenilir mi?

Utorrent kurduğumda bilgisayarıma Adaware Antivirüs Pro adında bir program geldi. Bilgisayarımda antivirüs yok. Adaware Antivirüs pro  programı da daha önce hiç duymadım. Adaware Antivirüs pro güvenilir mi?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adaware Antivirüs oldukça eski ve güvenilir bir yazılımdır. Lavasoft tarafından 1999 yılında çıkan ilk ticari zararlı yazılım tespit, temizleme yazılımlarından biriydi. Antivirüs motoru olarak Bitdefender ve Avira zararlı web sitesi veritabanını kullanıyor.

    Adaware Antivirus Pro arayüz olarak oldukça şık ve kullanışlı bir arayüze sahip.

    Adaware Antivirus Pro güvenilir ve köklü antivirüslerden biri.  Fakat Fidye yazılımlarına karşı ve bazı zararlılara karşı çok da başarılı değil.

    Bilgisayarınızda antivirüs yoksa Adaware Antivirus Pro kullanabilirsiniz. Fakat Adaware Antivirus Pro ücretli bir programdır. Bir program üzerinden veya web sitesinden indirdiğinizde 15 günlük deneme sürümü size sunulur. Bu süre dolduğunda Adaware Antivirus Pro artık işe yaramaz.

    hakan hakan (15424)