Adaware Antivirüs pro silme

Adaware Antivirüs pro programı bilgisayardan nasıl silinir? Adaware Antivirüs pro nasıl kaldırılır?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adaware Antivirüs pro kaldırma işlemini Denetim Masası > Program Kaldır adımından yapabilirsiniz.

    1. Açık olan tüm programları kapatın.
    2. Arama bölümüne denetim masası yazın ve çıkan sonucu tıklayın.
    3. Programlar > Program kaldır  seçeneğine tıklayın.
    4. Yüklü olan programlarda Adaware Antivirüs programını bulun ve seçin. Daha sonra açılan pencereden Kaldır seçeneğini seçin.
    5. Adaware Antivirüs Updater programı açılacak ve size kaldırma seçeneklerini sunacak. Hiç bir seçimi değiştirmeden Remove butonuna basın.
    6. Keep some level of protection penceresinde Turn On Windows Defender ve Turn On Windows Firewall seçili olsun.  Bu seçenekler Adaware Antivirüs kaldırma işleminden sonra Windows Defender'i devreye alacaktır.
    7. Sonra Next ve en son pencerede Uninstall botununa basın.
    8. Kaldırma bittiğinde (Uninstall Complete) penceresinde Reboot Now botununa basın. Bilgisayar yeniden başlayacaktır.

    Bu işlemlerden sonra Adaware Antivirüs silme tamamlanmış olacaktır.

    hakan hakan (15424)