AdBlock kaldırma

AdBlock nasıl tamamen kaldırılır iyi bir cevap arıyorum windows 7 için

harun33 harun33 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer adblock tarayıcı eklentisinden bahsediyorsanız,

    Chrome için Ayarlar/Uzantılar bölmünüden Adblock eklentisinin yanında yer alan çöp kutusu işaretine basarak kaldırabilirsiniz.

    Firefox için sağ üstteki butondan Eklentiler'i açınız. Ardından Adblock eklentisinin yanındaki Kaldır butonuna basınız.

    Eğer adblock zararlı yazılımından bahsediyorsanız, aşağıdaki linkteki adımları uygulayınız.

    AdBlock Program 20.0 Chrome uzantısı nedir?

    utkubayat utkubayat (885)