Adım para uygulamasını kullanırken hata veriyor, ne yapmalıyım?

Adım para uygulamasında hata veriyor şöyle ki; adım para sonuçlarına erişmekte bir sorun yaşanıyor diye, tekrar tekrar aynı şey oluyor.

muhmd1 muhmd1 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adım para uygulamasını ilk kez duydum. Uygulama iç hatası alıyorsun.

    "Adım para sonuçlarına erişmekte bir sorun yaşanıyor" uygulama iç hatasıdır. Yapabileceğin şey uygulamayı kaldırmak ve son sürümü tekrardan yüklemek.

    Sorun devam diyorsa sorunu Adım Para uygulaması geliştiricilerine iletmelisin. Uygulama ile ilgili bir bug yani yazılım hatası söz konusu olabilir.

    hakan hakan (15394)