电脑管家 adında ilk defa karşılaştığım programı nasıl silebilirim

Bilgisiyarımda 电脑管家 adında bir program var. Bugün internetten indirme yaparken bilgisayara girdiğini düşünüyorum. Bununla birlikte oursurfing diye bir şey de geldi. Öncelikle Adwcleaner'ı kullandım, tarama yaptıktan sonra Temizle'ye bastığımda işlem başladı ancak biraz sonra Çince bildirimler geldi ve Adwcleaner kapandı. Daha sonra I0Bit'i denedim. "Bu programı silmek sistemde hatalara yol açabilir" gibi bir yazı geldi. Tamam'a basıp devam ettim. Masaüstündeki simge silindi ancak sağ altta, saatin altında simge hala duruyor ve programın etkisi devam ediyor. Son olarak Malwarebytes'i denedim. Malwarebytes bayağı şey sildi ancak bu program hala duruyor. Başka bir öneriniz var mı?

hcagatay10 hcagatay10 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    • I0Bit ile denedim. Bu programı öğütmek sisteme zarar verebilir gibi bir yazı çıktı. Tamam'a basıp devam ettim. Masaüstünden kalktı ama sağ altta, saatin yanında hala duruyor ve etkisi devam ediyor. Adwcleaner'ı da daha önce denedim. Taramayı yaptım daha sonra temizlemeye tıkladım. Temizlenirken silmek istediğim programdan Çince bildirimler geldi ve Adwcleaner kendiliğinden kapandı. hcagatay10 8 yıl önce
    • Önce Sistem Geri yükleme olmak üzere (problemsiz bir geri alma noktasına sistemi geri alma şekli ile) ve gerekirse diğer belirttiğim çözümleride sırasıyla ama bu defa Güvenli Mod'da dene birde istersen. temmuz 8 yıl önce
    • Sistem geri yüklemeyi de denedim ama bütün tarihlerde hata veriyor. Yine de teşekkür ederim. hcagatay10 8 yıl önce
    • Birde Güvenli Mod'da veya Windows kurulum DVD'si ile başlatarak Onarım seçeneklerinde Sistem Geri Yükleme yapmayı dene. Windows üzerinde hata versede dediğim şekillerde denediğinde Sistem Geri Yüklemesi başarı ile tamamlanabilir. temmuz 8 yıl önce
    • https://www.youtube.com/watch?v=0Iado72riko Bu linkte nasıl silindiğini göstermiş. Sorun çözüldü, teşekkürler. hcagatay10 8 yıl önce
    • İngilizce anlatımdan çok birşey anlamadım. Çincem (veya japoncam) zaten yok. Ama anladığım kadarıyla program sonlandırıldıktan sonra geri plandada (background) kapatılıyor, daha sonra program kaldırılıyor ve ardından kalıntı regedit siliniyor/regedit optimasyonu ve düzeltmesi gerçekleştiriliyor. Ben bunları anladım. Sağlıklı sistem geri yüklemede çözüm sağlayabilirdi. Geçmiş olsun. temmuz 8 yıl önce

    Revo Uninstaller ve UnLocker 1.9.2 adlı programları dene istersen

    cool cool (38)