Admin paneline Wordpress gibi tema editör nasıl eklenir?

Sitemdeki admin paneline Wordpress deki gibi nasıl tema editör ekleyebilirim?

emircan1905 emircan1905 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sitenin alt yapısında ne var? Sorunu cevaplamak cok zor. Admin panelini sen mi yazdin? Hazır bir script mi? Yoksa wix gibi bis sistem mi? Tema editor icin oncelikle sitenin de tema destekliyor olması lazım. Soru sorarken daha fazla bilgi vermelisin ki biz de ne anlatmak istiyorsun anlayabilelim.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @alaattin Admin paneli Başka biri tarafından yazıldı. Sitede bootstrap teması kullanılıyor. Hazır script. Sitem tema destekliyor. Site PHP ile kodlanmıştır. emircan1905 5 yıl önce
    • @emircan1905 admin paneli hazırlayan yada baika php bilen birisi sana tema editörü yazacak veya varsa hazır bir tema editörünü sitene uyarlayacak. Her şekilde kod yazmayı bilen birine ihriyacın var. alattin 5 yıl önce

    Bu işlerden pek anlamam ama PHP ile yazıldıysa admin panelini de PHP yazmak gerekmez mi?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Özel bir script ya da kendinizin geliştirdiği bir sistemse istediğin editörün yeniden yazılması gerekir. Şirkette mesela biz bu şekilde çözdük. Şirket sitesi PHP ile hazırlanmıştı. Buna bir tema düzenleyici yazdırdık.

      murat murat (12492)