adobe acrobat pro açılmıyor

merhaba cs6 master collection x67 kullanıyorum adobe  distiller ve acrobat pro açılmıyor ama diğer  dw,ps,fw,in gibi diğer  uygulamaları çalışıyor yardımcı olursanız sevinirim hata olarak ne bi mesaj veriyo nede bi pencere açıyor saygılarımla...

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu sorunla ilgili Adobe üç çözüm sunmuş:

    Çözüm 1:

    Adobe Yamasını yükleyin. Acrofix.exe dosyasını buradan indirebilirsiniz.

    1. Zip dosyasının içindeki Acrofix.exe dosyasını C: sürücüsüne çıkartın.
    2. Başlattan Çalıştıra gelin CMD yazın enter tuşuna basın.
    3. Komut istemi ekranında Acrofix.exe'nin olduğu klasörde Acrofix.Exe yazın enter tuşuna basın.
    4. Acrofix sonucunda Exit Code:0 sonucunu görürseniz yama doğru çalıştı demektir. Acrobat Pro yu yeniden çalıştırmayı deneyin.

    Çözüm 2:

    1. Zip dosyasının içindeki Acrofix.exe dosyasını çıkartın.
    2. Acrofix.exe dosyasını iki kere tıklayın.
    3. Komut istemi açılır ve kapanır.
    4. Adobe Acrobat pro yu çalıştırmayı deneyin.

    Çözüm 3:

    Adobe Acrobat Pro'yu yeniden aktif edin.

    1.  CS6 Suite açın.
    2. Help > Deactivate seçin.
    3. Uygulamayı kapatın.
    4. CS6 suite'i yeniden açın.
    5.  EULA ekrana gelecek kabul edin.
    6. Adobe ID'niz ile giriş yapın.
    7. Uygulamayı yeniden başlatın.
    8. Trial ekranında License This Software tıklayın.
    9. CS 6 seri numarasını girin.
    10. Tekrardan çalıştırmayı deneyin.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

    • ilginize teşekkürler lakin hiç biri olmadı yinede teşekkürler... laboustasarim 10 yıl önce

    Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool yazılımı ile  Adobe acrobat'ı kaldırın.  Bu ürün Adobe Acrobat'ı kaldırmak için tasarlanmıştır.

    Kurulum sırasında veya sonrasında bozulan Abobe dosyalarını yeniden yüklemeden önce Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool ile kaldırmanız  işe yarayabilir.

    Kaldırma işleminden sonra tekrar kurulumu deneyebilirsiniz.

    hakan hakan (15394)
    10 yıl önce cevaplandı

      Hocam naptıysam olmadı ya acil yardım edın. Su help kısmındakı DEACTIVETE kısmı aktıf degıl ne yapmam lazım acaba ya uyuz oldum bu ıse. Kac defa yenıden kurdum yanı ya.

      szryln szryln (1)