Adobe after effeck programı calismalari

HP Laptop 15s-eq2030nt 4H241EA AMD Ryzen 3 5300U 8GB Ram 256GB SSD 15.6" W11 Notebook almak istiyorum Adobe effeck yada premier pro programlarini kaldirirmi ekran kartı diyorlar paylaşımlı mi olmalı yoksa paylaşımsız mi

yankie11 yankie11 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Minimum 2 GB GPU Memory istiyor. Paylaşımlı demek işlemciye dahili olan ekran kartı demek genelde performansı düşük oluyorlar. Sende de paylaşımlı ekran kartı var. After Effect programını kaldırır mı sorusunu sormak yerine ücretsiz deneme sürümünü indirip canlı canlı test etmen daha mantıklı.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Bazen kasma olabilir ama genel olarak kullanımda bir sorun oluşmaz. Kullanabilirsin.

      xbedirhanx xbedirhanx (836)