Adobe After Effects için bu gereksinimler iyi mi?

Merhaba. Yeni laptop almak istiyorum. Bir tanıdık "Acer i5" laptopu satıyordu. Sistem özellikleri: RAM 8GB Ekran kartı: Paylaşımlı 2 GB CPU 2..7 GHZ HDD: 500 GB. Adobe After Effects için bu özellikler iyi mi? Bütçem şuan bunu almaya yetiyor.

turgoise turgoise (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Adobe After Effects 2017 için sistem gereksinimleri şu şekilde:

    • 64 bit çok çekirdekli Intel işlemci
    • Microsoft® Windows® 7 with Service Pack 1 (64 bit), Windows 8 (64 bit), Windows 8.1 (64 bit), veya Windows 10 (64 bit)
    • 4GB RAM (8GB tercih edilir)
    • Kurulum için 5GB boş disk alanı
    • disk saklı önbelleği için en az 10GB disk alanı
    • 1280x1080  çözünürlük

    Bahsettiğin özellikli laptop'da Adobe After Effects çalışır.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ama ekran kartı paylaşımlı. Bu renderlarda sorun çıkarır mı, peki? yani ekran kartı paylaşımlı olan laptoplar için Adobe After Effects iyi mi?

      turgoise turgoise (1)