Adobe Bridge camera RAW ile aç seçeneği yok sorunu

Bridge üzerinde xmp dosyasına sağ tıkladığımda camera RAW ile aç butonu çıkmıyor ctrl r yaptım yine açılmadı ne yapmalıyım?

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adobe Bridge ile ilgili pek bilgim yok bir Adobe forumunde şöyle bir şey okudum:

    Yeni bir klasör aç ve Adobe bridge ile açmak istediğin dosyalayarı kopyala - yapıştır ile buraya kopyala. Sonra şimdi tekrar dene. Bu yöntem bazı kullanıcılarda işe yaramış. Sorunun dosyalardaki yetkiler ile alakalı olduğu yazıyor ki bu bana mantıklı geldi. Kameradan doğrudan açmayı denediğinde veya ilk kopyaladığında dosyalarda yazma yetkisi olmayabilir. Bu sebepten de Camera raw ile aç seçeneği olmayabilir.

    hakan hakan (15394)