adobe creative cloud hakkında !!

meraba şimdi dreamweaver yüklemek istiyorum ama creative cloud programını indirmeden olmuyor ne yazık ki ben bilgisayara sürekli format atan biriyim her format attığımda creativ cloud'u indirip baştan yüklemek mi gerekiyor yokmu yedekleyeceğim bir setup dosyası ?

deniza deniza (49)
9 yıl önce sordu

  • pek anlayan yok galiba _ deniza 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Normal koşullarda adobe creative cloud'u her kurmak istediğinizde inernet üzerinden kurmalısınız. Yedekleme almak mümkün değil.

Daha önce bazı sitelerde Creative Cloud 2014 doğrudan indirme linkleri vardı fakat şu anda bıu linkler çalışmıyor.

Çok sık format atıyorsanız kurulumları yaptıktan sonra diskinizin imajını oluşturun ve imajdan kurulum yapın böylelikle sonradan tekrar tekrar programları yüklemeniz gerekmez.

hakan hakan (15424)