Adobe Creative Cloud ile PhotoShop ayırma

Photoshop 2017 CC Adobe Creative kurmadan çalıştırmanın bir yolu var mı?
Demek istedigim sadece photoshop çalışsın arkaplanda bir sürü program çalışıyor pc kasma oluşuyor

krsn krsn (233)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Photoshop 2017 cc adobe creative kurmadan çalıştırmanın bir yolu varmı ?
    Öyle bir şey yok diye biliyorum fakat arka plandaki uygulamaları kapatırsan Photoshop 2017 cc çalışa bilir veya bilgisayarına RAM takviyesi yaparsan.

    Bilgisayarında kaç GB Ram var?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • 4 gb elimden geldigi kadar eski sürüm kullanıyorum bunun için krsn 3 yıl önce
    • Ram'a takviye yapman gerek fakat laptop mu kullanıyorsun çünkü bazı laptoplarda 1 adet ram takma yeri oluyor @krsn darkcrak 3 yıl önce
    • laptop kullanıyorum @darkcrak krsn 3 yıl önce

    Deneme sürümünümü mü kullanıyorsun ? Crack'li indirdim ben de, Creative Cloud yüklemiyor Crack'li de. Creative Cloud olmadan çalıştırmanın yolu yok.

    hydra hydra (3800)