Adobe Flash ile hazırlanan animasyonlar nasıl sfw olarak kaydedilir?

Adobe Flash ile animasyonlar hazırlamaya başladım .
Benim sorularım ,
1) Burada hazırladıklarım .swf formatında çıkıyor bunu mp4 e nasıl çevirebilirim ?
2) Bu videoya da ses eklemek ve videoyu düzenlemek istiyorum. Hangi programları önerisiniz ?

amatoradam amatoradam (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Swf  mp4 dönüştürmek için SWF to Video gibi bir siteden yaralanabilirsiniz.

    Ayrıca Swf  mp4 dönüştürmek için

    Faasoft SWF to MP4 Converter kullanabilirsiniz, sanırım ücretli ama bir bakın derim.

    Kvisoft SWF to Video Converter SWF to AVI, MP4, FLV, MOV bu da başka bir program.

    Video editleme için

    • Adobe Premiere Elements

    • Sony Movie Studio

    kullanabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)