Adobe Flash Player 31 PPAPI nedir?

Adobe Flash Player 31  PPAPI nedir?

Adobe Flash Player 31  PPAPI virüs mü?

hakan hakan (15394)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adobe Flash Player 31  PPAPI nedir, virüs mü?

    Adobe Flash Player 31  PPAPI, virüs değildir.  Web ortamlarındaki bazı hareketli medyaları oynatmak için kullanılan bir eklentidir.

    Denetim Masası > Program Ekle kaldır ekranında Adobe Flash Player 31  PPAPI görüyorsanız, bilgisayarınızda Adobe Flash player yüklü demektir. Adobe Flash Player internet tarayıcı üzerinden çalışır. Opera, Firefox gibi bir tarayıcı bunu kullanıyor demektir.

    Adobe Flash Player pek çok güvenlik açığı barındırır. Bu sebepten önerimiz Adobe Flash Player'ı bilgisayardan tamamen kaldırmanızdır. Zorunlu olarak kullanmıyorsanız mutlaka  Adobe Flash Player uygulamasını programlardan kaldırın.

    Bilgisayarda yüklü olan  Adobe Flash Player bilgisayar güvenliğini tehlikeye sokabilir.  Artık modern tarayıcılar  Adobe Flash Player teknolojisini kullanmıyorlar. Web siteleri bu teknolojiyi hızlıca terk ettiler. Ama hâlâ kullanan bazı siteler olabilir.  Yukarıda da yazdığım gibi zorunlu değilseniz kaldırmanızı öneririm.

    hakan hakan (15394)