Adobe Flash Player ActionScript hatası oluştu

Olay: Bilgisayarı açtığımda karşıma  Adobe Flash Player - ActionScript hatası oluştu yazan bir pencere açılıyor.

ActionScript hatası oluştu pencersinde şunlar yazıyor:

Error #2044 Unhandled ioError. text=Error #2032 Stream Error. URL: http://sync.search.spotexchange.com/partner....

Bazen de yine aynı pencere içinde  şu hata çıkıyor:

Error: Error #1502: A script has executed for longer than the default timeout period of 15 seconds.

Bilgisayar açıldıktan sonra ortaya çıkan ActionScript hatası oluştu hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15394)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayar açıldığında yukarıdaki gibi bir Adobe Flash Player ActionScript hatası oluştu hatası alıyorsanız sorunun çözümü için aşağıdakileri yapmalısınız.

    Öncelikle  ActionScript hatasını oluşturan spotexchange.com sitesi üzerinden gelen bir kod. Bilgiayarınız neden açıldığında spotexchange.com sitesine bağlanmak istesin? spotexchange.com sitesi online video reklamları yayını yapan bir ağ. Pek çok istenmeyen yazılım spotexchange.com sitesi üzerinden online video reklamlar çeker.  oluşan hatanın sebebi bilgisayarınıza yüklenmiş olan bir adware yani reklam yazılımıdır. Bilgisayarınız ilk açıldığında devreye giren bu yazılım spotexchange.com ağı üzeriden video reklam çekmek istersen hataya oluşutor ve karşınıza Adobe Flash Player ActionScript hatası oluştu şeklinde hata mesajı geliyor.

    Adobe Flash Player ActionScript hatası oluştu hatasının çözümü için bilgiayarınızdaki adware yazılımlardan kurtulmanız gerekiyor. Aşağıdaki 3 yazılım ile bilgiayaınızı taratın.  Önce Panda ile taratın sorun düzelirse diğerlerini yüklemenize gerek yok. Bunlar en iyi malware temizleme programlarıdır:

    Panda Cloud Cleaner nedir? Panda Cloud Cleaner nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    Eğer bu taramalar sonucunda malware, adaware yazılım tespit edilemez ve sorun çözülmezse  o zaman

    Denetim Masası > Programlar ve Özellikler altında bulunan tüm bilmediğiniz programları kaldırın.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      bılmedıgımız bırsey yokkı denetım masasında bn w1o gectım sonra ıgrenc bı yazılım oldugundan gerı dondurdum w8,1 gerı gectıgımde bununla karsılastım ardına bılgısayar ıyıce yavaslamaya basladı wırus programı kaldırdım

      siyam61 siyam61 (1)