Adobe Flash Player eklentisinin çalışması için izniniz gerekiyor

Web sitelerine girdiğimde Flash alanlarında gri zemin üzerinde  Adobe Flash Player eklentisinin çalışması için izniniz gerekiyor yazıyor videolar görünmüyor.

Google Chrome Adobe Flash Player eklentisinin çalışması için izniniz gerekiyor hatasının sebebi nedir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Adobe Flash Player eklentisinin çalışması için izniniz gerekiyor çözümü için şunları yapın:

    1. Google Chrome 'u açın.
    2. Adobe Flash Player sürümünüzü buradan güncelleyin.
    3. Güncelleme bittikten sonra Google Chrome adres satırının sonunda , Favorilere ekle butonunu yanında (sarı yıldız şeklinde) üzerinde kırmızı çarpı olan simgeyi tıklayın.
    4. Bu sayfada engellenen eklentiler: Adobe Flash Player altındaki uzmanim.net sitesindeki eklentilere her zaman izin ver seçeneğini tıklayın.
      Google Chrome Flash Player eklentisi engelleniyor
    5. Bitti butonuna basın.
    6. Google Chrome'u kapatın ve açın.

    Adobe Flash Player eklentisinin çalışması için izniniz gerekiyor hatası çözülecektir.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bu bir hata değil. Son günlerde bir cok ünlünün twitter hesapları hackleniyor. Bu yöntem ile yeni güncel açık meccut 0 day adobe flash player. tüm tarayıcılar ve masa üstü uygulamalarının ciddi acığı var dün adobe yeni güncelleme cıkardı. cıkarsada iş işten gecti bir cok kişinin bilgileri yayıldı.

      Tüm tarayıcılarınızdan playerleri güncelleyin, antileri güncelleyin, bütün şifrelerinizi değiştirin.

      sonerb sonerb (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • bilgilendirme için teşekkürler, güncelleme yapılması gerektiğine dair bir açıklama girdim. cemkara 9 yıl önce