Adobe Flash Player formatını PDF formatına çevirme nasıl yapılır?

elimde adobe flash playerla yazılmış bi fasiküllerin olduğu dosya var içinde testler felan var ben bunu pdf formatına çevirmek istyorum yardımcı olabilirmisiniz  adobe şeklinde olunca çıktı alamıyorum

hcy043 hcy043 (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .swf uzantılı dosyanızın pdf olarak çıktısını almak için yapmanız gerekenler şunlar:

    1. http://www.tamindir.com/primopdf/ linkine tıklayarak PrimoPdf programını indirin ve kurun.
    2. Dosyanıza sağ tıklayıp yazdır seçeneğini seçin.
    3. Yazıcılar arasından PrimoPdf olanı seçin ve onaylayın.
    4. PDF çevirme ekranı gelecektir, isim verin ve PDF dosyası için kaydedin.

    Adobe Flash Player'da bulunan dosyalarınız PDF formatına çevirilecektir.Dosyanızın çıktısını alabilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)