Adobe Flash Player güncelleme sorunu

Adobe Flash Player güncelleme uyarısını bir kaç gün arayla alıyorum.

İndir butonuna tıklıyorum fakat inmiyor. Ne yapmalıyım?

mat7 mat7 (341)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarındaki var olan sürümü kaldırıp https://get.adobe.com/tr/flashplayer/ adresinden tekrar yükledin mi?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hayır @farurhenho (4165) mat7 6 yıl önce
    • Bu adobe den bende 5 tane yüklü bunların hangisini kaldırmalıyım ? En son yüklü olanımı ? @farurhenho (4165) Yoksa hepsinimi ? https://i.hizliresim.com/dOEE4Z.jpg mat7 6 yıl önce
    • Hepsini kaldırıp verdiğim sitedekini yüklemen yeterli olur. @mat7 omercik 6 yıl önce
    • Kaldırdım . Peki yüklerken neye göre seçim yapmalıyım ? @farurhenho (4165) mat7 6 yıl önce
    • Aslında pek bir şey seçmene gerek yok. Sayfanın ortasındaki İsteğe bağlı teklifler diye bir bölüm var. Oradaki seçeneklerin hepsini kaldırıp öyle yüklemeyi başlatsan yeterlidir. @mat7 omercik 6 yıl önce
    • işletim sistemi seçin ve Bir sürüm seçin diye seçenekler var ya onları kasdettim @farurhenho (4165) mat7 6 yıl önce
    • Oradan kullandığın işletim sistemini, sürüm olarakta genellikle hangi tarayıcıda flash player'a ihtiyaç duyuyorsan onu seçebilirsin. Chromium tabanlı tarayıcılar yaygın olduğu için onu seçebilirsin mesela. @mat7 omercik 6 yıl önce
    • Tamamdır işlem :) Teşekkürler kolay gelsin :) @farurhenho (4165) mat7 6 yıl önce