Adobe Genuine Software Integrity Service nasıl kaldırılır?

Bilgisayarıma deneme amaçlı Adobe CC yüklemiştim. Daha sonra programı kaldırdım. Fakat şimdi görüyorum ki Adobe Genuine Software Integrity Service  hizmetleri ve dosyaları aynen duruyor. Adobe Genuine Software Integrity Service kaldırma işlemi nasıl yapılır? Adobe Genuine Software Integrity Service  uygulamasından tamamen nasıl kurtulurum?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adobe Genuine Software Integrity Service uygulamasını kaldırmak / durdurmak için şunları yapabilirsin:

    Windows arama bölümüne Hizmetler yaz ve Hizmetler uygulamasını çalıştır. Daha sonra hizmetlerde şu iki hizmeti bul:

    • Adobe Genuine Monitor Service ("C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\AdobeGCClient\AGMService.exe")
    • Adobe Genuine Software Integrity Service (C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\AdobeGCClient\AGSService.exe")

    Bu iki hizmeti çift tıkla ve başlangıç durumunu devre dışı seç. Sonra da durdur.

    Daha sonra Program Files klasörüne git. C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe klasöründe  AdobeGCClient klasörünü bul ve sil.

    Bu işlemden sonra Adobe Genuine Software Integrity Service kaldırılmış olacaktır.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

    • ben bu sorun için dedıgınız seyı dun yaptım fakat gun ıcerısınde kulaklıktan cızırtı gelmeye basladı onunla ılgısı yoktur degıl mı? talhacepci 1 yıl önce