Adobe Photoshop CC 2017 - Psd Açılmıyor

Öncelikle merhabalar,
Sorunum şu, Adobe Photoshop CC 2017'yi yükledim bir dosya oluşturup işlem yaptım sonra bunu psd olarak kayıt ettim ardından programı kapadım ve tekrardan açmak istedim ama bir türlü dosya açılmadı yani photoshop açılıyor fakat boş olarak açılıyor dosyayı açmıyor, sadece tek bir dosyada değil bütün psd dosyalarında böyle bir durum var hiç bir hatada yok nedenini bir türlü çözemedim bilgisi olan varsa yardım edebilecek şimdiden teşekkürler.

jjavascript jjavascript (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorun çözülmüştür.

    Amtlib.dll dosyasından dolayı kaynaklanıyormuş başka amtlib.dll dosyası ekledim.

    jjavascript jjavascript (16)
    7 yıl önce cevaplandı

      Üç sebep olabilir:

      1- Photoshop programı problemli.

      2- PSD Dosyaları bozuk.

      3- Her ikiside..

      Bunlardan hangisi olduğunu açamadığın PSD'leri başka bir Photoshop yüklü PC'de deneyerek anlayabilirsin.

      temmuz temmuz (12505)