Adobe Photoshop Dil Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Adobe Photoshop Nasıl İngilizce Yapılır ?

Adobe Photoshop Dil Değiştirme Nasıl Yapılır ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adobe Photoshop Nasıl İngilizce Yapılır ?

    Öncelikle bu linkten verilen ingilizce dil dosyası indirilir.

    İnen dil dosyası Photoshop programının kurulu olduğu dizindeki Locales klasörünü atılır.

    C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop 2020\Locales

    Daha sonra Photoshop programını açıp üst kısımda bulunan Düzenle sekmesine tıklanıp aşağıdan Tercihler üzerine gelip Genel seçilir.

    Açılan Tercihler Ekranında ikinci seçenek olan Arabirim sekmesine tıklanır.

    Arabirim sekmesinde Kullanıcı Arayüzü Dili seçeneği English seçildikten sonra Tamam butonuna basılarak işlem bitirilir.

    > İngilizce dilinin aktif olması için Photoshop programını yeniden başlatmak gerekir.

    Not : Locales klasörü ; Photoshop programının dil dosyalarını barındırdığı klasördür.

    Not : Diğer dilleri kurarkende yapılan işlemler aynıdır.

    Link : www.dosyaupload.com/k172

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)