Adobe Photoshop Express ücretli mi?

Merhaba;

Windows 10 mağazasında Adobe Photoshop Express yazıyordu ve ücretsiz yazıyordu. Deneme sürümü falan mı yoksa gerçekten ücretsiz mi?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

  • Soru eki olan mi ayrı yazılır. Buna dikkat edersen iyi olur Toprak. murat 6 yıl önce
  • @murat tamam bundan sonra daha dikkat ederim :) toprak34 6 yıl önce
  • Bize 55-60 sene önce (veya 1960'ların başlarında) farklı öğretmişlerdi (yani birleşik) ve ben aynı yoldan devam ediyorum. Bu hususlarda hiçte yenilikçi değilim :) @murat temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz ben biraz takıntılıyım. @toprak34 de genç bir arkadaşımız bilgilensin istedim :) murat 6 yıl önce
  • Ben zaten sana birşey demedim canım. Kendim için söylemiştim :) @murat temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Temel kullanımıyla ücretsiz (Deneme sürümü falan değil). Gelişmiş (Premium) özellikler  uygulama içerisinden istenirse satın alınabiliyor. Türkçe dil desteğide var. Kullanıcı yorumlarıda iyi. Neden yükleyip kendin tecrübe etmiyorsun. Beğenmezsen kaldırırsın, beğenirsen kullanmaya devam edersin. Öyle değilmi ama?!

temmuz temmuz (12505)