Adobe Photoshop Resetleme Nasıl Yapılır

Photoshop programınızı yüklediniz ve ayarlardan bir değişiklik yaptınız veya photoshopunuz’da bir sıkıntı meydana geldi photoshop ilk haline getirmeyi yani resetlemeyi, yazıda çözüm olarak açıkladım↓

tahatugyan tahatugyan (1206)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Çözümümüzü adım adım gerçekleştirelim (Resimli Anlatım);

    - İlk olarak photoshopun kısa yolunu buluyoruz

    - Kısayolu bulduktan sonra mause ile sol tıklıyoruz

    -Açılan pencereden aç'a tıkladıktan hemen sonra klavyeden SHİFT+CTRL+ALT tuşlarına basıyoruz

    -Ve Önümüze " Delete the Adobe Photoshop Setting File? " uyarısı geliyor bu soruya yes dedikten sonra photoshop resetlenecek yani sıfırlanacaktır.

    Not : Bu işlemi aç dedikten hemen sonra gerçekleştirmelisiniz aksi takdirde direk photoshop programını açacaktır. İlk denemenizde uygulamayabilirsiniz sonraki denemelerinizde çözüme ulaşacaksınız

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)