Adobeflashplayer paketlerinin hepsini içeren yükleme paketleri varmı?

- Adobeflashplayer paketlerinin hepsini içeren yükleme paketleri varmı?

- Adobeair,java,silverlight internet paketlerini içeren setup kurulumları hangileridir?

- Sistemlerde internet alt yapısının ihtiyaç duyduğu flash paketleri all in one çözümleri?

- Adobe air,shockwave,java,farklı internet tarayıcıların kullandığı adobe flash player eklentileri paketleri?

forjest forjest (101)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FLASHFULLPACK x86x64 Bit [UPDATE 9 APRIL 2016]

    FlashFullpack All in one (x86x64Bit) [Update: 9 April 2016]

    Uzun yıllardır  tarafımdan hazırlanan flash paketlerinin tamamını bir araya toplanmış şekilde,kolaylık olması açısından net üzerinden paylaşılmaktadır yoğun ilgi nedeni ile zaman bulduğumda paket içi güncellemeler yaparak (all in one) tek setup şekli ile paylaşıma sunulmakta.Windows'un tüm platformları için uygun olan [x86x64] yani 32 ve 64 bit Final Full setup'larını içerir.Sonradan tek tek kurulum için uğraşmak istemeyenler için veya IT çalışanlarının birden çok pc'lere kurulumları için tercih edilebilir.

    Paket içeriği:
    Adobe AIR 21.0.0.176
    Adobe Flash Player 21.0.0.213 IE
    Adobe Flash Player 21.0.0.213 Other all browser
    Adobe Shockwave player 12.2.4.194
    Microsoft Silverlight 5.1.41212.0
    Java SE Runtime Environment 8 Update 77
    Adblockplus 1.5 For IE

    OS:Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP other.

    Downloadlink 217MB Zipnopass! | Unattendedinstall

    Farklı çalışmalarım için blog sayfamıda ziyaret edebilirsiniz saygılarımla.

    forjest forjest (101)