Ads by BetterMarkIt reklam kaldirma

merhabalar

lig tv izleme maksadiyla yükledigim programin meziyetini cekiyorum kac saattir

sistemimde yüklü premium malwarebytes var fakat her taraf adw :(

adwcleaner ile 2 defa temizledim avast var free version temizlettim hicbir faydasi yok

sadece seyreldi reklamlar etiketler halinde gösteriyor sayfalari alti cizili yani

yardimci olursaniz sevinirim

anteplioguzhan anteplioguzhan (10)
9 yıl önce sordu

  • yüklü program listesini gönderir misin? hakan 9 yıl önce
  • ora temiz usta tarihe göre siraladim bilmedik birsey yok hepsini kaldirdim anteplioguzhan 9 yıl önce
  • Tarayıcıda uzantı kalmıştır o zaman. Tarayıcıyı resetlemeyi dener misin? hakan 9 yıl önce
  • modem belkin tamamen resetledim avast premium la tüm dosyalari didik didik iclerine kadar kontrol ettim ayni sekilde malwarebytes ile tarattim programlar listesi burda tarihe göre sirali zaten kaldirdim süphelenmesem bile kaldirdim tarayicilari resetledim hatta kaldirdim tekrar yükledim %temp% klasörünü 100 defa sifirladim kayit defteri gereksiz dosyalar ccleaner ile 50 defa temizledim [IMG]http://i61.tinypic.com/15mfel3.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/205fvqe.png[/IMG] islemlerde burada baska bir önerisi olan varsa lütfen yazsin cildirmak üzereyim geri yükleme noktasi olusturmamisim sifirlamakta istemiyorum anteplioguzhan 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

cözdüm

bilgisayari yüklemeden önceki güncelleme noktasina geri getirerek bu rahatsizlik edicilikten kurtuldum

herkese yardimlari icin cok tesekkürler

anteplioguzhan anteplioguzhan (10)
9 yıl önce cevaplandı

    • resetledim hatta kaldirdim yenidem yükledim tüm browserlara dagilmis durumda anlamiyorum adblock da engelleyemiyor anteplioguzhan 9 yıl önce
    • yüklü program listesini gönderebilir misin? Bir de modemin TPlink veya Airties ise modemi resetler misin? hakan 9 yıl önce