ads by newplayer reklamları nasıl kaldırılır?

NewPlayer adware, yani NewPlayer reklam yazılımı istenmeyen programlardan biridir.  Yüklenildiği bilgisayara yüklenme işleminden sonra program kullanımdayken otomatik olarak çalışan, reklam gösteren bir programdır.

Bu program, Google Chrome, Firefox, Internet Explorer gibi popüler tarayıcılarda üzerinde ads by newplayer yazan reklamlar görüntüler.

ads by newplayer nedir? ads by newplayer nasıl kaldırılır? aşağıda anlatılmıştır.

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ads by newplayer nedir? ads by newplayer nasıl kaldırılır?

    Bilgisayarınızda üzerinde ads by newplayer yazan reklamlar görüyorsanız bilgisayarınıza bir reklam yazılımı bulaşmış demektir.

    Reklam yazılımları bilgisayarınıza internetten indirdiğiniz ücretsiz programlar ile birlikte gelir.

    Siz farkında olmadan bilgisayarınıza yüklenir. ads by newplayer virüs değil. Fakat bilgisayarınızı ve internetinizi yavaşlatır.

    Ayrıca her web sitesinde çıkan reklamlar can sıkıcı olacaktır.

    Newplayer gibi reklam yazılımlarına karşı bir kaç etkili program vardır.

    Çoğu antivirüs programı bu tür reklam yazılımlarına karşı etkisizdir.

     ads by newplayer kaldırmak için aşağıdaki programları sırası ile çalıştırın:

    1. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    2. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
      Adwcleaner nedir nasıl kullanılır

    Bu iki yazılım sizi  ads by newplayer reklamlarından kurtaracaktır. Sonrasında tarayıcınızı resetlemenizde fayda var:

    Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Firefox nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    cemkara cemkara (4215)