ads by UnIDEialss

UnIDEialss adlı uzantı chrome alakasız anlarda reklam çıkartıyor silindiğinde tekrar yükleniyor sitedeki diğer önerileri denememe rağmen bir işi yaramadı lütfen yardım edin

orfur orfur (5)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bendede aynı sorun vardı . link ve link2 yazılanları eksiksiz biçimde yaptım sorun çözüldü . tekrardan en ince ayrıntısına kadar yapmanı tavsiye ederim .

    blackheaven blackheaven (728)