Adsense hesabıma adres istiyor. Adresimi göndermeli miyim?

Merhaba YouTube'dan para kazanma özelliğini açacağım. Adsense'de adres istedi, yazdım ama kararsız kaldım göndersem mi diye.

200 TL'yi geçince eve kod gelecek diyorlar, bu doğru mu?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google Adsense için adres vermende hiç bir sakınca yok. Bunu yazışma adresi olarak kullanacaklar. Bazen de bu adresine doğrulama kodu gönderirler. Google zaten adresini biliyordur da formaliteden soruyor, Google bu. Her şeyi bilir.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

      Google Adsense neden adres istiyor? linkine tıklayarak Google Adsense'ye girdiğin adresin hangi amaçla kullanılacağını öğrenebilirsin.

      Girdiğin adresi Google dışında hiç kimse bilemez, bundan emin ol.

      omercik omercik (9418)