adsense hesabıma bağlı youtube kanalımı bulamıyorum ?

adsense hesabıma bağlı youtube kanalımı bulamıyorum ? hangi kanalın adsense hesabıma bağlı olduğunu bilmiyorum her gün reklamdan gelir elde ediyorum ama hangi kanal olduğunu bulamıyorum

umuttt umuttt (207)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kanalının Adsense bağlantısını https://www.youtube.com/account_monetization?action_adsense_connection=1 linkinden görebilirsin.

    Bu link kanalının hangi AdSense Kimliği ile ilişkili olduğunu gösterir.

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

    • benim öğrenmek istediğim youtube hesabının hangi adsense bağlı olduğu değil tam tersini öğrenmeye çalışıyorum yani adsense hesabıma bağlı olan youtube hesaplarını/hesabını öğrenmek istiyorum hangi kanal bağlı bilmediğimden umuttt 6 yıl önce