Adsense hesabıma eklediğim site gözükmüyor

merhabalar adsenseyi bir sitem için kullanıyordum her şey güzeldi yeni bir site ekledim ama site hiç eklenmemiş gibi. deneme amaçlı reklamlara tıkladım ve gelir adsenseye yansıdı ama hiçbir grafikte istatistikte siteyi göremiyorum sadece 1 sitem gözüküyor. siteyi doğruladım reklamlar çıkıyor tıklanıyor bir sorun yok çözemedim bir türlü bu sorunu yardımcı olur musunuz ? ss leri bırakıyorum aşağıya

adsense1

adsense2

bcaggul bcaggul (117)
5 yıl önce sordu

  • @alattin i çağırdım bu konuda elbet bir yorumu vardır. omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Adsende üzerinde yapılan değişikliklerin, eklemelerin panele yansıması bazen vakit alabiliyor. Herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Bir kaç gün daha beklemende fayda var.  Hâlâ görünmüyorsa o zaman bir sıkıntı var demektir.

Normalde Ayarlar > sitelerim bölümünden siteni eklediysen panelde görünmeye başlar.

Böyle bir sorun varsa bile senden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Eğer alan adın banlı olsa reklamları da göstermez. Sorun devam ederse Google ile iletişime geçmekte fayda var.

alattin alattin (16984)
5 yıl önce cevaplandı

  • bekledim ve gözüktü teşekkürler bcaggul 5 yıl önce
  • @bcaggul sorunun çözülmüş olmasına sevindim. alattin 5 yıl önce