Adsense hesabımdaki 50 TL'yi çekemiyorum, üzerini tamamlasam çekebilir miyim?

Önceden öylesine kurduğum YouTube kanalımdan Adsense hesabıma 50 TL para birikmiş. 200 TL olmadan para çekemiyorum bildiğiniz üzere. Herhangi bir site veya uygulama kullanıp farklı bir hesaptan kendime 150 TL bağış yapma imkanım var mı? Eksik parayı tamamlayıp içerdeki parayı kullanmak istiyorum.

hamzasoyler0 hamzasoyler0 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bildiğim kadarıyla adsenseye para, bir kazanç platformu (YouTube, Google Reklamları, Admob gibi ) olmadan aktarılamıyor. Sizin hesabınızı 200 TL ye tamamlamanız için adsensenizin bir platformdan para kazanması gerekiyor.

    Bunu da yapmak için mecburen ya bir YouTube kanalı üzerinden ya da farklı bir platformdan parayı tamamlamanız gerekiyor.

    İşin kısası parayı eşik değeri olan 200 TL ye tamamlamadan çekemeyeceksiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)