Adsense İninal Kart Nasıl Eklenir ?

Adsense ödeme yöntemine ininal kartı mı eklemek istiyorum ama ininal kartlarda iban yokmuş hiçbir şekilde eklenemez mi?

megatrip megatrip (28)
3 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    İninal kart bir sanal karttır ayrıca kredi kartı olarakda geçmiyor inanal ile internetten veya mağazalardan alışveriş yapabilirin.

    Diğer kartlarda aynı şekilde fakat bazı siteler bu kartlar ile anlaşmalı oluyor ve para çekebiliyon çoğunlukla Papara oluyor anlaşmalı. Zaten çoğu ödeme seçeneğinde ininal veya diğer kartlar olursa oluyor ama şu ana kadar ininal'ı görmedim para çekme olarak.

    Kredi kartı bankaya ait olduğu için ve para çekme veya yollama işlerinde kredi kartı daha stabil olduğu için kredi kartının olması önemli.

    Normal kartlarda ise: Paypal (Türkiyede yasak),Papara, Paycell, Tosla ve İninal gibi kartlar ile anlaşmalı olduğu zaman bu siteler senden olan kodu o siteye yazıyorsun ve paranı çekebiliyorsun bi siteden örnek resimde ekledim alt tarafa.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

        Bildiğim kadarıyla bir banka kartı veya kredi kartı olmak zorunda parayı çekebilmeniz için, ininal kart ile çekemezsiniz

        hydra hydra (3800)
        3 yıl önce cevaplandı

          İninal kart  adsense hesabina baglanamaz. Google adsense de boyle bir secenek yok.

          alattin alattin (16999)