Adsense reklam başvurusuna "yetersiz içerikten dolayı kabul edilmedi" cevabı neden geliyor?

YouTube'dan onaylanmış Adsense hasabından site için reklam başvuru yaptım 1 ay sonra dünüş yaptılar. Ama başvuruya gelen cevap "yetersiz içerik dolayı kabul edilmedi" şeklindeydi. Normal onaylanmamış Adsense hesabından başvuru yaptığımda "Google site politikalarına uyumlu değil" diyor. Bunun sebebi ne olabilir?

https://kodsuz-developer.xyz/

krsn krsn (233)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    tmm

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

      -2

      Bunun Sebebi Şudur;

      Youtube Adsenseden Reklam alabilmeniz için Görüntülemeniz En Az 10.000 Olması gereklidir.

      Bu işleri ben çok iyi anlarım

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      6 yıl önce cevaplandı

      • youtube 10.000 limit yanılmıyorsam önceden yoktu ama konumuz bu deqil sadece youtub hesabından aktive edilmiş adsanse hesabından WEB SİTE reklam başvurusu yapınca yetersiz içerik diyor ama Normal yeni oluşturulmuş adsanse hesabıyla başvuru yapınca SİTE GOOGLE POLİTİKALARIYLA UYUMLU DEGİLDİR diyor.. krsn 6 yıl önce
      • @nvidiagtx Site için diyor. Soruyu dikkatli okumadın mı? "YouTube'dan onaylanmış Adsense hasabından "site" için reklam başvuru yaptım 1 ay sonra dünüş yaptılar." toprak34 6 yıl önce
      • @nvidiagtx @toprak34 eyw krsn 6 yıl önce