ADSL için hangi İnternet Servis Sağlayıcısı iyidir?

Fiber altyapısı bağlanamıyacak eski bir apartmanda oturuyorum  ADSL için hangi servis sağlayıcısı daha veya bireysel fiber sağlayan internet sağlayıcısı varmı ?

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

  • bulundugun konum göre degişir. o bölge verilen hizmette baglı... krsn 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

ADSL altyapılarının sahibi Türk Telekom olduğu için Türk Telekom'u öneririm.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

    En iyi internet servis sağlayıcı bölgeden bölgeye değişebiliyor.  Fiberden yararlanamıyorsan bu büyük problem.  Ben bir ara superonline kullandım. İlk başlarda iyiydi sonra kötüleşti. Tekrardan Türk Telekoma döndüm.

    Sorunun yanıtını farklı servis sağlayıcılararı deneyerek sen cevaplayabilirsin.  Deneme yapacaksın. Biri Türk.Net kullanarak çok memun olabiliyor fakat Türk.net senin için iyi olmayabilir. Dediğim gibi bölge önemli bi faktör.

    İlk aldığında iyi olup sonra da kötüleşebiliyor.

    hakan hakan (15424)