adsl vdsl modem önerir mısınız en iyi wi-fi cekım hangisi

ucuz yolu modem önerir mısınız marka önemli değil sıkıntısız çeksin wi-fi

nuri92 nuri92 (32)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benim önerilerim şunlar

    ADSL Modem: TP-Link TDW8960N

    VDSL Modem: TP-Link TDW9970

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • IP TV İZLEYEBİLMEM İÇİN HANGİ MODEM DAHA VERİMLİ DİR DONMA VSS SEYLER YASAMAK İSTEMİYORUM TESEKUURLER nuri92 6 yıl önce
    • Bu internet altyapınızla alakalı bir şey, benim önerdiğim modemler gayet iyidir omercik 6 yıl önce
    • altyapım vdsl dir wi fi kullanıyorum ama çekim güçü yetersiz geliyor ıp tv izleyebilmem için neler gereklı nuri92 6 yıl önce
    • Altyapınız VDSL destekliyorsa VDSL modem almanız gerekir. Ayrıca altyapınız VDSL ama kullandığınız (tercih ettiğiniz) internet VDSL mi bilemiyorum.. omercik 6 yıl önce
    • hangisi iyi se modemin yeni airtes modemler çıkmış 11 ac destekli nasıldır wi-fi çekim güçünü ne önemi veriyorumm artık sistemlerımız alt yapılarımız vdsl oldu hız modem şarttt nuri92 6 yıl önce
    • AC standardını destekleyen modemler VDSL hat için çok güzel bir seçim... omercik 6 yıl önce
    • airtes i öner misin nasıl markadır çin mmalı mı hangi modelini iyidir ac destekli nuri92 6 yıl önce
    • Çin malı ürünlere karşı ülkemizde önyargı var maalesef :) Xiamoi'de çin malı ama gayet fiyat performans ürünü muhteşem telefonlar üretiyor. Airties markasını severim, pek bi bilgim yoktur ama tavsiye etmem değil. omercik 6 yıl önce