Adsl2+ Modemde fiber kullanılır mı?

Modemime fiber olur mu? Modem: hg531s v1-30

mustafa1953 mustafa1953 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bahsettiğiniz modem ADSL/ADSL2 yi destekliyor yani fiber bağlayamazsın. Eğer yeni modem almak istiyorsanız size Keenetic modem önerebilirim.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Madem fiber taktıracaksınız neden modemi değiştirmiyorsunuz? Bence o fiber değil VDSL. İkisi için de geçerli olmaz, modem uyumlu değil modem ADSL2+ siz VDSL alıyorsunuz.

      hydra hydra (3800)