Advanced system care 8 yararları ve zararları nelerdir?

Arkadaşlar Advanced system care 8 yararları ve zararlari nelerdir? ne işe yarar oyun performansı artırırmı?

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu programı çok önceleri kullandım program panelindeki işlemlere bakınca baya iyii gibi görünsede hiç bir faydasını görmedim kalabalığından başka sistemi yormasından başka bir faydasını görmedim bunun yerine işletim sisteminin kendi programı olan disk temizleme ile temizlik yap daha iyi

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bu programla ilgili çeşitli şikayetler var. Sistemi bozduğu söyleniyor arada sırada. Kullanıp, memnun olanlar da var ama biraz riskli.

      kalemlik100 kalemlik100 (14)