Advanced System Care Pro 8.2 için ücretsiz lisans

Advanced SystemCare Pro 8, tek tıkla yavaş bilgisayarı hızlandırabilen, derin kayıt defteri onarımı yaparak performansını artıran hepsi bir arada programdır. Ayrıca, gereksiz dosyaları temizler, gizlilik sağlar, gelen saldırılara karşı korur, disk birleştirir, internet bağlantısını hızlandırır, kötü amaçlı yazılım temizler ve gerçek zamanlı koruma sağlar.

Koruma modülü izlenmeyi engellemek amacıyla yeni ilave edilmiştir. Araç çubukları (Browser Anti-Tracking ve Plug-in/ Toolbar Cleaner ) sayesinde bu korumayı sağlamaktadır.

Alt mesajda ücretsiz lisans linki veriyorum. Gülegüle kullanın!

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lisans 6 ay için geçerlidir ve bu hak (download ve kurulum) 20-04-2015, saat 10:00'a kadar geçerlidir. Bundan sonra ise pro kurulum için lisanslama gerçekleşmez, ancak free sürüm olarak kullanılabilir.

    Buna dikkat edilmelidir.

    http://tr.giveawayoftheday.com/advanced-system-care-8-2-pro/

    temmuz temmuz (12505)